Діти з числа родин учасників бойових дій м. Кропивницького відвідали резиденцію Святого Миколая

Зима дарує чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з Дня Святого Миколая.  Вже сьогодні Миколай впевнено крокує світом, здійснюючи заповітні бажання малечі.

16 грудня діти з  родин учасників бойових дій м. Кропивницького  мали чудову нагоду познайомитися з Святим Миколаєм, в його резиденції в Чигирині. Діти відвідали будинок чудотворця,  отримали солодкі подарунки, написали сокровенні бажання у листі до Миколая. Вразило те, що здебільшого юні кропивничани бажали миру в Україні, перемоги нашим захисникам. Далі всі охочі мали змогу відвідати святкові майстер класи, потанцювати під виступ Марії Бурмаки та весело провести час в канатному містечку. А так, як дітлахи поводилися чемно і майже весь рік були слухняними, Миколай додатково привітав дітей солодкими подарунками та цікавими книжками.

Хочемо щиро подякувати помічникам Святого Миколая, які разом з чудотворцем дарували нам свято.

Дякуємо організаторам Фестивалю Святого Миколая за чудове дійство та безкоштовні запрошення для нашої категорії дітей.

Вдячні Міському голові міста Кропивницького – Андрію Райковичу   за оплату транспортних витрат. Наголошую, що це не вперше, коли Андрій Павлович підтримує та допомагає нам в організації заходів для дітей з числа родин учасників бойових дій.

Щиро дякуємо секретарю міської ради міста Кропивницького –  Андрію Табалову , за постійну підтримку ініціатив направлених на реабілітацію учасників бойових дій та членів їх родин та за солодкі подарунки малечі.

І нарешті, щиро дякуємо українському письменнику, громадському діячу – Юрію Руфу, художнику Віталію Волочко та ГО “Дух нації”. Завдяки  цій креативній  команді, Миколай мав можливість дітям наших захисників, подарувати авторські книги Юрія, які, до речі, малеча почала читати ще в автобусі.

Команда ГО “Мобільна волонтерська група” вітає учасників екскурсії, благодійників – помічників чудотворця з прийдешнім святом. Нехай Святий Миколай завітає до Вашої оселі, здійснить найзаповітніші дитячі мрії, наповнить Ваш дім щастям, теплотою і любов’ю і саме головне нехай оберігає наших захисників.DSC_0314

DSC_0355DSC_0451

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

wp-puzzle.com logo