Благодійна акція учасників проекту “Із сонцем за плечима. Чарівний світ дитинства в українській народній іграшці”

1 грудня 2018 р. в мистецькому відділі Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І.Чижевського відбулася Благодійна акція учасників проекту “Із сонцем за плечима. Чарівний світ дитинства в українській народній іграшці” присвячена до Дня збройних сил України. В ході благодійного заходу, члени родин учасників бойових дій мали можливість ознайомитися з народною іграшкою, як окремим видом народної творчості. А ще учасників акції чекала арт-майстерня від майстринь декоративного мистецтва Олени Мединської, Людмили Кривенко, Вікторії Пухинди, Ольги Краснопольської. Три години поспіль малеча разом з батьками, ліпили з глини веприка – символа прийдешнього року, виготовляли ляльку мотанку – Різдвяного янгола, лялечку з природніх матеріалів, намалювали святкову листівку та зробили ялинкову прикрасу в техніці печворк. В дружній атмосфері та захоплюючій роботі час минув непомітно, залишивши по собі купу позитивних емоцій та тепло від щирих дитячих посмішок.
Зазначу, що це далеко не перший захід, який проходить за ініціативи та в співпраці з мистецьким відділом Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І.Чижевського, майстринь – Олени Мединської, Людмили Кривенко, Вікторії Пухинди, Ольги Краснопольської.
Щиро дякуємо колективу відділу мистецтв (Відділ Мистецтв Чижевського Кіровоград),Світлані Ушаковій ( Светлана Ушакова) ,Олені Мединській (Олена Мединська), Людмилі Кривенко (Lusie Krivenko), Вікторії Пухинді (Виктория Пухинда), Ользі Краснопольській (Ольга Краснопольська (Olga Krasnopolska), за виявлену небайдужість і активну громадську позицію, за підтримку та порозуміння.Світлина від Natalie Salimova.

Світлина від Natalie Salimova.Світлина від Natalie Salimova.Світлина від Natalie Salimova.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

wp-puzzle.com logo