Нa зустріч здоров’ю

Мабуть кожен погодиться, що здоров’я – це найцініший скарб, яким володіє людина. У всі часи люди приділяли увагу своєму здоров’ю, піклувалися про нього, винаходили нові ліки від хвороб та способи зміцнення організму.
20.11.2018 – 22.11.2018 ГО «Мобільна волонтерська група» було проведено акцію «На зустріч здоров’ю» в ході, якої в якості благодійної допомоги було передано препарати – “Укрлів” та “Амлостат” терапевтам Поліклінічного відділення № 1 м. Кропивницького та поліклініки МВС . Також ліки, за медичними рекомендаціями лікарів, було надано членам кіровоградського обласного осередку Всеукраїнського громадської організації «Українська спілка інвалідів -УСІ”, Олег Боришполь та мешканцям квартального комітету № 18 м. Кропивницького Любовь Чущенко.
Як результат, безкоштовні ліки отримали особи з інвалідністю, пенсіонери, малозабезпечені хворі, учасники бойових дій.
Щиро дякуємо Міжнародному благодійному фонду «Волонтерське об’єднання «Крила», їх очільниці Ярославі Токар, партнерам фонду за надані безкоштовні ліки, їх турботу та ініціативність. Хочу наголосити, що це вже не перша такого роду акція, яка проходить за сприяння «Крил» в нашому регіоні: ми не одноразово передавали ліки на передову та лікарні міста Кропивницького. Також хочемо подякувати депутату Міської ради міста Кропивницького – Андрію Табалову за допомогу в безкоштовному транспортуванні препаратів з м.Київ до м. Кропивницький.
Дорогі учасники акції, спонсори, партнери, здоров’я Вам і Вашим родинам!Світлина від Natalie Salimova.

Світлина від Natalie Salimova.Світлина від Natalie Salimova.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

wp-puzzle.com logo